Parfüm Mekanı | Orjinal Tester Parfüm | En Uygun Fiyatlarla

Parfüm Mekanı
Deal Score0
Deal Score0

Dünyaca ünlü markalar,Bayan Parfümleri ürünleri Parfummekani.com’da! Tomford, Chanel, CK, Joop, Dior, Burberry, Versace ve daha fazlasi en özel firsatlarla!

ParfumMekani.com Türkiye’de kozmetik ve parfüm anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan parfüm almayı sağlamak için 2012 yılında kuruldu. ParfumMekani.com, Türkiye genelinde 81 ile gönderim sağlayarak birlikte çalıştığı yüzlererce marka ortağı ile Türkiye’de online parfüm ve kozmetik sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.

2015 yılında bir mossimo markası olarak yatırım aldı.ParfumMekani.com bu yatırımlarla uluslararası alanda da varlığını gösterdi.

2016 yılında Türkiye dışında 3 farklı ülkede paralel ihracaat olarak yoluna devam etti.

2017 Yılında aksesuar bölümünde de atılım yapan ParfumMekani.com bu sektörde de emin adımlarla ilerlemektedir.

Mossimo markası parfummekani.com,parfüm ve kozmetikin yanı sıra farklı ürün gruplarını da bünyesine katarak ürün çeşitliliği hacmini genişletti.

How To Use Coupon Codes? It’s very easy for you to use these great promos and discounts at our site. Follow the instructions below to enjoy great savings. To use a coupon and deal simply click the "REVEAL COUPON" and "BUY IT NOW" then enter the code during the store's checkout process.
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar